Je bent niet ingelogd.

Agenda

Wijs op een item voor meer info.
Klik erop voor de volledige itemweergave.

Organisatie

Bestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Rens Boer 06 36304194 voorzitter@zttv.nl
Penningmeester Machiel van Hooren 06 24554460 penningmeester@zttv.nl
Secretaris Marleen de Jong 06 47314005 secretaris@zttv.nl
Commissaris Senioren Hans Mulder 06 30934953 senioren@zttv.nl
Commissaris Jeugd Jelle Bijsterbosch 06 22673396 jeugd@zttv.nl
Ledenadministratie Machiel van Hooren 06 24554460 ledenadministratie@zttv.nl
Commisaris Showdown Marko Molenaar 06 25567031 showdown@zttv.nl

Overige functies

Functie Naam Telefoon E-mail
Wedstrijdsecretaris Senioren Hans Mulder 06 30934953 senioren@zttv.nl
Webmaster Machiel van Hooren 06 24554460 webmaster@zttv.nl
Hoofdtrainer jeugd / senioren Martijn Grimme 06 43084456 martijngrimme@gmail.com

Postadres

Rens Boer
Waterhoenlaan 33
3704 GV Zeist

Commissies

De TC Senioren bestaat uit Hans Mulder (Voorzitter), Jac Gijsbers en Ab Akkermans (speler).

De TC Jeugd bestaat uit Jelle Bijsterbosch (voorzitter), Rens Boer (speler), en Martijn Grimme(trainer).

De materiaalcommissie bestaat uit Theo Rem.

De beheergroep bar/kantine verzorgt alle zaken rondom de kantine. Deze groep bestaat uit de volgende personen: Robert Wesdijk (voorzitter), Job Köbben (inkoop), Rens Boer, Dave Haagen, Hans Mulder, Maarten Santema, Wael Khorami en Nicky Corstanje.