Je bent niet ingelogd.

Agenda

Wijs op een item voor meer info.
Klik erop voor de volledige itemweergave.

Organisatie

Bestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Rens Boer 06 36 30 41 94 voorzitter@zttv.nl
Penningmeester Machiel van Hooren 06 24554460 penningmeester@zttv.nl
Secretaris Clara van der Meulen 030 6977141 secretaris@zttv.nl
Commissaris Senioren Hans Mulder 06 30 93 49 53 senioren@zttv.nl
Commissaris Jeugd Jelle Bijsterbosch 06 22673396 jeugd@zttv.nl
Ledenadministratie Machiel van Hooren 06 24554460 ledenadministratie@zttv.nl
Commisaris Showdown Marko Molenaar 06 25567031 showdown@zttv.nl

Overige functies

Functie Naam Telefoon E-mail
Wedstrijdsecretaris Senioren Hans Mulder 06 30 93 49 53 senioren@zttv.nl
Webmaster Martijn Grimme 06 43 08 44 56 martijngrimme@gmail.com
Hoofdtrainer jeugd / senioren Martijn Grimme 06 43 08 44 56 martijngrimme@gmail.com

Adres secretaris

Clara van der Meulen
Frederik Hendriklaan 39
3708 VA Zeist

Commissies

De TC Senioren bestaat uit Hans Mulder (Voorzitter), Jac Gijsbers en Ab Akkermans (speler).

De TC Jeugd bestaat uit Jelle Bijsterbosch (voorzitter), Rens Boer (speler), en Martijn Grimme(trainer).

De materiaalcommissie bestaat uit Hendrik-Jan Wijnveld en Theo Rem.

De beheergroep bar/kantine verzorgt alle zaken rondom de kantine. Deze groep bestaat uit de volgende personen: Robert Wesdijk (voorzitter), Rick Jochems (inkoop), Rens Boer, Dave Haagebn, Hans Muldee, Job Köbben en Nicky Corstanje.